minikuchařka cyklické stravy - letní recepty

minikuchařka cyklické stravy - letní recepty
na 7 dní  
ZDARMA

Toužíte si léto vychutnat hravě barevně a zdravě?

Hledáte způsob jak zlepšit svoje stravování, změnit životní styl, ale přitom netrávit hodiny v rozpálené kuchyni? Cílem letní výzvy je inspirovat k tomu, jak si letní vaření užít s lehkostí a možná se do něj i zamilovat. Vyzkoušejte s námi jednoduché recepty vhodné právě pro letní období. Cílem není připravit složité a dokonalé pokrmy, ale skutečně si pochutnat, být spokojen s tím co mám na talíři a zároveň v souladu se svými potřebami.

Léto překypuje barvami, vůněmi a čerstvým ovocem a zeleninou.

V letních receptech dáváme přednost jídlům, které ochlazují, zklidňují a mírně vysušují. Proto vybíráme potraviny s vlastnostmi, které tělo osvěží a odlehčí. Skvělá je hořká a trpká zelenina jako např. cuketa, okurka, brokolice, kapusta nebo zelená listová zelenina a natě. V letním jídelníčku by nemělo chybět ani vyzrálé sladké a neutrální ovoce jako je hroznové  víno, meloun, jablko, broskve nebo meruňky. Pro své ochlazující účinky využíváme i bylinky a koření jako je fenykl, koriandr, zelená koriandrová nať, máta, kardamom, kurkuma.

Tip pro Vás: A pokud chcete nepohodlí příliš horkého letního počasí ještě více zmírnit, dopřejte si kromě skvělého jídla ještě i jemnou ochlazující voňavou masáž. Použijte kokosový olej, který můžete obohatit několika kapkami relaxačního esenciálního oleje, třeba levandulového nebo růžového.

Pojďte s námi si užít léto v pohodě a nastartovat proměnu svého stravování.

Dobrou chuť a skvělé léto přeje člověk v pohodě.

minikuchařka je zdarma
chci se přihlásit ......

Jméno*
Příjmení*
Emailová adresa*
Zašleme vám vstup na kurz a aktuality. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit v emailu. Vaše osobní údaje budeme zpracovávat v souladu se zásadami zpracování osobních údajů. zásady zpracování osobních údajů

těší se na vás
člověk v pohodě